RN70C37R4BB14
MFR.Part #
RN70C37R4BB14
JLCPCB Part #
C3511081
Description
-65℃~+175℃ 37.4Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors