RN65E7321BBSL
MFR.Part #
RN65E7321BBSL
JLCPCB Part #
C1439159
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors