RN55E7321BBSL
MFR.Part #
RN55E7321BBSL
JLCPCB Part #
C1430187
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors