RN65E6810FRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65E6810FRE6
JLCPCB Part #
C1795972
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500mW 681Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors