RN65E7321BRSL
MFR.Part #
RN65E7321BRSL
JLCPCB Part #
C3353741
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors