RN65E3601DB14
MFR.Part #
RN65E3601DB14
JLCPCB Part #
C1407287
Description
-65℃~+175℃ 3.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors