RN65E3610BB14
MFR.Part #
RN65E3610BB14
JLCPCB Part #
C3526686
Description
-65℃~+175℃ 361Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors