RN65E3301DB14
MFR.Part #
RN65E3301DB14
JLCPCB Part #
C1407300
Description
-65℃~+175℃ 3.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors