RN55C9422CB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C9422CB14
JLCPCB Part #
C1414320
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 94.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors