RNC70J5970BPRE7
MFR.Part #
RNC70J5970BPRE7
JLCPCB Part #
C3521859
Description
-65℃~+175℃ 597Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors