RN65E3012BBSL
MFR.Part #
RN65E3012BBSL
JLCPCB Part #
C3502313
Description
-65℃~+175℃ 30.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors