CMF658R0600FKEK
MFR.Part #
CMF658R0600FKEK
JLCPCB Part #
C1430026
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 8.06Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS