RN65C3012BBSL
MFR.Part #
RN65C3012BBSL
JLCPCB Part #
C1431884
Description
-65℃~+175℃ 30.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors