RN50C6341FBSL
MFR.Part #
RN50C6341FBSL
JLCPCB Part #
C1425549
Description
-65℃~+175℃ 50mW 6.34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors