RN65E1012BBSL
MFR.Part #
RN65E1012BBSL
JLCPCB Part #
C1439264
Description
-65℃~+175℃ 10.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors