RN65E2212FB14
MFR.Part #
RN65E2212FB14
JLCPCB Part #
C1423807
Description
-65℃~+175℃ 22.1kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors