BFC233861153
MFR.Part #
BFC233861153
JLCPCB Part #
C6514372
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 300V Y2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS