RN65E2211FB14
MFR.Part #
RN65E2211FB14
JLCPCB Part #
C1423810
Description
-65℃~+175℃ 2.21kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors