RN65E7322FRSL
MFR.Part #
RN65E7322FRSL
JLCPCB Part #
C1805626
Description
-65℃~+175℃ 500mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors