RN65E1152BRSL
MFR.Part #
RN65E1152BRSL
JLCPCB Part #
C1811611
Description
-65℃~+175℃ 11.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors