MAL215056331E3
MFR.Part #
MAL215056331E3
JLCPCB Part #
C1596755
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 25V 330uF 4000hrs@105℃ 474.5mA@100Hz 5mm ±20% 插件,D10xL13mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS