RN65D2610FRSL
MFR.Part #
RN65D2610FRSL
JLCPCB Part #
C1797760
Description
-65℃~+175℃ 261Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors