RN65E2152BRSL
MFR.Part #
RN65E2152BRSL
JLCPCB Part #
C3373748
Description
-65℃~+175℃ 21.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors