RN65E1150BRSL
MFR.Part #
RN65E1150BRSL
JLCPCB Part #
C3578402
Description
-65℃~+175℃ 115Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors