RN60C2054FB14
MFR.Part #
RN60C2054FB14
JLCPCB Part #
C1425434
Description
-65℃~+175℃ 2.05MΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors