V20PWM15-M3/I
MFR.Part #
V20PWM15-M3/I
JLCPCB Part #
C7095861
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 1.47V@20A 150V 200A 20A 250uA@150V TO-252-3 Schottky Diodes ROHS