VS-VSKL26/16
MFR.Part #
VS-VSKL26/16
Description
-40℃~+125℃ 1 Unidirectional Thyristor and 1 Diode 1.6kV 150mA 2.5V 200mA 60A - Thyristors (SCR)/Modules ROHS