RN65D43R2FRE6
MFR.Part #
RN65D43R2FRE6
JLCPCB Part #
C1786255
Description
-65℃~+175℃ 43.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors