CRCW0603270RJNEAHP
MFR.Part #
CRCW0603270RJNEAHP
JLCPCB Part #
C1880787
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 333mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS