RN65C6040FR36
MFR.Part #
RN65C6040FR36
JLCPCB Part #
C3422578
Description
-65℃~+175℃ 500mW 604Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors