RN65D43R2FR36
MFR.Part #
RN65D43R2FR36
JLCPCB Part #
C1785998
Description
-65℃~+175℃ 43.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors