P0805Y2742BNT
MFR.Part #
P0805Y2742BNT
JLCPCB Part #
C3954038
Description
-55℃~+155℃ 200mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS