RN65D14R3FRSL
MFR.Part #
RN65D14R3FRSL
JLCPCB Part #
C1796796
Description
-65℃~+175℃ 14.3Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors