HTS00631006JPB17
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HTS00631006JPB17
JLCPCB Part #
C3432339
Package
Plugin,D2.2xL8.5mm
Description
-55℃~+155℃ 100MΩ 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 插件,D2.2xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS