BZX384C75-HE3-18
MFR.Part #
BZX384C75-HE3-18
JLCPCB Part #
C5605485
Description
1 Independent 170Ω 200mW 255Ω 50nA@52.5V 70V~79V 75V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS