P0805E6190BBT
MFR.Part #
P0805E6190BBT
JLCPCB Part #
C4287731
Description
-55℃~+155℃ 200mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount