RNC65H1001FRR64
MFR.Part #
RNC65H1001FRR64
JLCPCB Part #
C3403428
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors