RN65D1100FBSL
MFR.Part #
RN65D1100FBSL
JLCPCB Part #
C1427390
Description
-65℃~+175℃ 110Ω 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors