RNC60K1501DMB14
MFR.Part #
RNC60K1501DMB14
JLCPCB Part #
C3534567
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors