PTF6527K150BXEB
MFR.Part #
PTF6527K150BXEB
JLCPCB Part #
C1802547
Description
-55℃~+150℃ 250mW 27.15kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS