RN65D1300FBSL
MFR.Part #
RN65D1300FBSL
JLCPCB Part #
C1431621
Description
-65℃~+175℃ 130Ω 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors