RN65C6193BBSL
MFR.Part #
RN65C6193BBSL
JLCPCB Part #
C3364389
Description
-65℃~+175℃ 500mW 619kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors