RN65C8060FRSL
MFR.Part #
RN65C8060FRSL
JLCPCB Part #
C1800303
Description
-65℃~+175℃ 500mW 806Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors