RN65C8062FRSL
MFR.Part #
RN65C8062FRSL
JLCPCB Part #
C3505094
Description
-65℃~+175℃ 500mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors