RNR50H1001BSB14
MFR.Part #
RNR50H1001BSB14
JLCPCB Part #
C1470777
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors