RN65E9093FRE6
MFR.Part #
RN65E9093FRE6
JLCPCB Part #
C1794653
Description
-65℃~+175℃ 500mW 909kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors