Y14880R15000D5R
MFR.Part #
Y14880R15000D5R
JLCPCB Part #
C4231802
Package
SMD,9.4x9.1mm
Description
-65℃~+170℃ 150mΩ 2W ±0.5% ±15ppm/℃ SMD,9.4x9.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS