RN65C7503FBSL
MFR.Part #
RN65C7503FBSL
JLCPCB Part #
C1427532
Description
-65℃~+175℃ 500mW 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors