RN65C7501FBSL
MFR.Part #
RN65C7501FBSL
JLCPCB Part #
C1433082
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors