RN65E5621FB14
MFR.Part #
RN65E5621FB14
JLCPCB Part #
C1423735
Description
-65℃~+175℃ 5.62kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors